Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Міносвіти виступило проти 40-годинного робочого тижня для вчителів

Міносвіти виступило проти 40-годинного робочого тижня для вчителів

Ганна Новосад заявила, що потрібно реформувати систему оплати праці педагогів. При цьому вона запевнила, що надбавки будуть зменшені, але тільки за рахунок включення їх в посадовий оклад.

Міністерство освіти і науки не підтримує введення 40-годинного робочого тижня для вчителів. Про це заявила голова міністерства Анна Новосад на форумі в Маріуполі, з посиланням на пресслужбу відомства повідомляє Кореспондент.
“Сьогодні під Верховною Радою планується акція протесту працівників освіти. Причина – поправка партії “Голос” в законопроект про повну загальну середню освіту, яка передбачає введення 40-годинного робочого тижня для педагогів. Я б хотіла звернутися до наших педагогів і запевнити, що міністерство категорично не підтримуватиме таких новацій”, – підкреслила Новосад.
Вона додала, що система оплати праці педагогів потребує реформування, тому Міносвіти вважає за доцільне внести окремі надбавки до зарплати вчителів у посадовий оклад.
“Ми виступаємо за те, щоб кількість надбавок було зменшено, але тільки за рахунок їхнього внесення в посадовий оклад, від якого буде розраховуватися все подальше зростання заробітної плати. Наприклад, надбавка за престижність, на нашу думку, має стати частиною посадового окладу вчителя”, – пояснила міністр.
Система Orphus