Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Microsoft ще на кілька років продовжила підтримку Windows 7

Корпорація Microsoft заявила, що підтримка Windows 7 буде відбуватись ще кілька років. Щоправда, підтримка стосуватиметься лише її бізнес-версії для великих користувачів. Про це повідомляє “24 канал”.

Про це сказано на офіційному блозі компанії. До речі, підтримка Windows 7 для звичайних користувачів вже практично припинена.

Розширена підтримка Windows 7 завершується 14 січня 2020 року. Після цього підтримка буде платною.

Продовження буде доступне через сервіс під назвою Windows 7 ESU. Зараз сервіс буде доступний також власникам малого і середнього бізнесу. Тобто будь-яка компанія зможе за окрему плату продовжити підтримку Windows 7. Працювати Windows 7 ESU почне з 1 грудня цього року.

“Минулого року саме ця операційна система була визнана найпопулярнішою у світі. При переході на нове покоління Windows 10 користувачі стикаються із низкою факторів. Наприклад, багатьох турбує проблема сумісності. Хоча й Microsoft заявляє, що 99% програмного забезпечення для Windows 7 повністю підтримується Windows 10. Однак, користувачі побоюються, що оновлення завадить нормальному функціонуванню їх комп’ютерів”, – йдеться у повідомленні.