Ви тут:
Анонс Культура Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Макс Кідрук презентує в Полтаві свій перший роман з доповненою реальністю

Популярний український письменник Макс Кідрук презентуватиме в Полтаві перший роман а з доповненою реальністю “Доки світло не згасне назавжди”

11 листопада о 19:00  у Полтавському краєзнавчому музеї Макс Кідрук предсавить  роман “Доки світло не згасне назавжди”

Саме Кідрук  став відкривачем кількох нових для української літератури жанрів: тревелог та технотрилер. 

У 2012 році Макс Кідрук став автором першого українського технотрилера – жанру, який поєднує елементи наукової фантастики, воєнної повісті та пригодницького роману й розповідає про взаємодію людини з технологіями. Видання під назвою «Бот» після двох тижнів продажів стало одним із лідерів топу 20 найпопулярніших книжок у мережі книгарень «Є». Успішними були й наступні технотрилери автора: «Твердиня» та «Жорстоке небо». Особливість «Твердині» – у тому, що всі головні персонажі мають реальних прототипів, а одного із героїв роману Кідрук змалював із себе. «Жорстоке небо» автор називає першим українським романом про авіацію нашої країни.

Деякі книги письменника перекладені польською, російською та німецькою мовами. Кідрук також є автором кількох технічних видань та публіцистичної книги «Небратні», в якій аналізує відносини Росії й України впродовж 400 років.

Квитки тут: bit.ly/2NnSjE6.