Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Маємо підтримати освітян, які отримують найменше, – Новосад

Виконати постанову Кабінету Міністрів про підвищення заробітних плат освітян в повному обсязі буде вкрай складно. Про це у своєму Facebook написала міністр освіти Ганна Новосад.

За словами міністра, позиція відомства полягає у необхідності підтримки тих категорій педагогів, які отримують найнижчу заробітну плату, пише Освіта.ua.

«Найскладніше питання – заробітні плати освітян, які в проєкті першого читання залишаються на рівні 2019 року + індексація. Наша мета з Комітетом з питань освіти, науки та інновацій – до другого читання вийти зі змінами до рівня заробітних плат. Буду відверта, виконати в повному обсязі 822 постанову буде вкрай складно, її потрібно переглядати. Але наша позиція однозначна – ми маємо підтримати ті категорії педагогів, які отримують найнижчу заробітну плату, як то молоді вчителі, майстри виробничого навчання та вихователі», – повідомила міністр.

Вона зазначила, що відповідні правки до бюджету подавались МОН та були підтримані освітнім Комітетом ВРУ.

«Наша спільна мета – зробити їх реальністю до фінального прийняття бюджету. Переконана, що знайшовши кошти на дороги, аеропорти і фестивалі, ми точно можемо знайти їх на підвищення престижності праці освітян. Працюючи над Законами «Про повну загальну середню освіту», «Про професійну освіту», змінами до Закону «Про вищу освіту», ми маємо виробити й нові підходи до заробітних плат усіх освітян», – наголосила Ганна Новосад.

Система Orphus