Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

Лохвицькі дитсадки обігрівають пелетами

Лохвицькі дитсадки обігрівають пелетами

Незважаючи на зниження температури, у Лохвицьких дитсадках – «Теремку» і «Орлятку» – тепло і затишно. Обігрів будівель тут розпочали 1 жовтня зі стартом опалювального сезону. Цьогоріч він особливий, адже на території громади вперше запроваджено альтернативне опалення для дошкільних навчальних закладів.

Як повідомили у Лохвицькій міськраді, для забезпечення теплом приміщення ДНЗ №1 «Теремок» збудували модульну котельню з сандвіч-панелей, в якій встановлено два високоефективні твердопаливні котли потужністю 200 і 100 кВт. Також на території дитсадка провели будівництво зовнішніх мереж теплопостачання та відремонтували складське приміщення.

На економічно вигідне альтернативне опалення перевели і ДЗН №2 «Орлятко». Для цього провели технічне переоснащення існуючої котельні. В її приміщенні встаноили два твердопаливних котли (потужністю 100 та 65 кВт) та відповідне сучасне тепломеханічне обладнання. Для забезпечення потреб дитсадка в гарячому водопостачанні в котельні встановили бойлер непрямого нагріву води.

Тепло в обох дитсадках забезпечується завдяки завчасно завезеному у складські приміщення твердому паливу – пелетам. Гранули, вироблені з біомаси, – екологічно чистий та зручний у використанні вид палива, що має високу теплоутворюючу здатність.

– Завдяки цьому у ігрових та спальних кімнатах «Орлятка», який відвідує 129 вихованців, та «Теремка», котрий щодень приймає 276 хлопчиків та дівчаток, буде забезпечений належний температурний режим від +18 до 23 С0, незважаючи на погоду за вікном, – зазначають у міськраді.