Ліга Чемпіонів. “Шахтар” у напруженому матчі зупинив загребське “Динамо”

Цікаве протистояння у Харкові завершилося бойовою нічиєю, яка навряд чи влаштувала команди.

Як повідомляє UA-football, “гірники” забили швидкий гол на 16-й хвилині, проте гості також досить швидко відігралися, причому обидва голи вийшли в чомусь схожими – обоє автори голів забивали після прострілів з флангу, зігравши на випередження.

Після перерви була рівна гра, проте на 60-й хвилині незрозумілий пенальті привіз Пятов, який у свою чергу реалізував Оршіч. Втім, Додо, який вийшов на заміну, за 15 хвилин до кінця поєдинку зрівняв рахунок — 2:2.

«Динамо» не здивувало. Щоправда, я говорю особисто про себе. Гра була збалансованою. Єдина різниця була в тому, що «Динамо» заробило 21 фол проти 8 фолів у нас, що не давало нам розвивати гру. «Динамо» – сильна команда, яка грає жорстко і агресивно. Відсоток володіння м’ячем у нас був вище, шкода, що нас не вдалося реалізувати це в голи. Думаю, нічия була заслуженим результатом для обох команд”, – зазначив після матчу головний тренер “Шахтаря” Луїш Каштру.

Голи: Коноплянка (16), Додо (75) – Ольмо (25), Оршіч (60, пен)