Кубок України з футболу серед аматорів: полтавці не змогли пробитися до півфіналу.

СК “Полтава” і у другій грі поступилася «Таврії» з Новотроїцького.

Як повідомляє сайт змагань, у першому матчі представники Херсонщини забили два сухі м’ячі суперникам, а у протистоянні, яке відбулося на заміській базі ФК “Полтава”, забили єдиний у зустрічі м’яч у другому таймі (Соколан, 63 хвилина) — 0:1.

Чинним володарем трофею є “ЛНЗ-Лебедин” (Лебедин Черкаської обл.), який у цьогорічному фіналі переміг “Вікторію” (Миколаївка Сумської обл.) – 3:0, 0:2.

1996 року Федерація футболу України вирішила провести кубок України серед аматорських клубів, який розпочався у вересні того ж року. Перший фінал кубку відбувся 1 і 8 червня 1997 року. У цьому протистоянні “Домобудівник” (Чернігів) переміг за сумою двох матчів “Кристал” (Пархомівка) (1:1 і 2:0) і став першим володарем кубку. Починаючи з наступного сезону 1997/98 змагання перейшли під егіду новоствореної Асоціації аматорського футболу.