Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Кременчужани вклонилися пам’яті воїнів-визволителів

Кременчужани вклонилися пам’яті воїнів-визволителів

28 жовтня, у день визволення України від нацистських загарбників, територіальна громада Кременчука зібралася біля пам’ятника «Воїну – визволителю». Це місце є священним для кожного кременчужанина, бо саме тут у 1943 році було піднято Прапор Перемоги, що символізував вигнання нацистських окупантів із кременчуцької землі.

У заході, присвяченому 75 річниці визволення України від нацистів, взяли участь керівники міста на чолі з міським головою Віталієм Малецьким, представники ветеранських організацій, міської ради, члени трудових і студентських колективів міста,  пересічні кременчужани. Всі вони прийшли вшанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя у битві задля мирного життя майбутніх поколінь. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

– Крізь роки біль з минулого нашого народу  не вщухає, тому й приходять нащадки великих переможців до пам’ятних місць, пов’язаних із історією битви з нацизмом. Цього дня, як символ вічної пам’яті про ратний подвиг усіх полеглих у роки Другої світової війни воїнів,  присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника «Воїну – визволителю», – зазначили в міськраді.

Система Orphus