Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Кременчуцька дзюдоїстка виборола нагороди національного рівня

Кременчуцька дзюдоїстка виборола нагороди національного рівня

2 – 4 жовтня в місті Київ відбувся чемпіонат України з дзюдо серед чоловіків та жінок. У складі збірної команди Полтавської області в змаганнях брали участь вихованці спортивного клубу «Легіон – спорт» Андрій Бурдун та Єлизавета Каланіна.

За підсумками змагань, Андрій Бурдун посів ІІІ місце у ваговій категорії 66 кг, а Єлизавета Каланіна стала чемпіонкою змагань у ваговій категорії + 78 кг. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Із цими перемогами їх привітали міський голова Віталій Малецький, Почесний громадянин Кременчука, Президент СК «Легіон – спорт» Володимир Матицин, заступник міського голови Руслан Проценко.

Міський голова Віталій Малецький насамперед подякував Володимиру Матицину, який упродовж багатьох років опікується питаннями розвитку спорту, культури, освіти та мистецтва в місті, інвестуючи в ці сфери  власні кошти. Така допомога є важливою не тільки для молодих талановитих кременчужан, а й для всього міста.

Віталій Малецький наголосив, що міська влада бере на себе відповідальність і робить все можливе, щоб у місцевих спортсменів було все необхідне для занять різними видами спорту. А саме, за останні роки значно покращилася матеріально-технічна база спортивних шкіл і секцій, в яких підготовку тренуються тисячі молодих кременчужан, за рахунок коштів міського бюджету за значні спортивні досягнення спортсмени Кременчука  відзначаються  стипендіями міської ради, суми яких щороку збільшуються, зрушене з місця питання забезпечення житлом  видатних спортсменів міста.  Віталій Малецький наголосив, що влада і надалі  робитиме все можливе, аби кременчуцькі чемпіони залишалися в своєму місті, жили та тренувалися в належних умовах.

Почесний громадянин Кременчука, Президент СК «Легіон – спорт» Володимир Матицин побажав кременчуцьким спортсменам  продовжувати підкорювати  нові висоти Спортивного Олімпу та тим самим прославляти Кременчук, в якому вони полюбили дзюдо та стали відомими спортсменами.

Система Orphus