“Кременчук” легко розгромив “Крижаних Вовків”

Кременчук” легко розгромив “Крижаних Вовків”

Представник Полтавщини забив 8 шайб суперникам.

Як повідомляє сайт УХЛ, 16 жовтня відбувся матч 10-го туру УХЛ – Парі-Матч, у якому “Крижані Вовки” приймали “Кременчук”. Поєдинок завершився з рахунком 1: 8 на користь кременчужан.

У першому періоді гості вже через 10 хвилин після початку матчу забили в ворота “вовків” першу шайбу. Олександр Пукса реалізував більшість та відкрив рахунок в сьогоднішньому матчі. Кияни непогано грали в обороні, але, знову ж таки, в більшості Дмитро Созонов змінив рахунок на табло – 0: 2.

У другому періоді кияни пропустили ще три шайби. Дубль оформив Дмитро Созонов. Ярослав Свищев і Тимур Гриценко так само вразили ворота “Крижаних Вовків”. Другий період завершився з рахунком 0: 5.

Третя двадцятихвилинка стартувала з гола Миколи Кисельова. Через дві хвилини ворота Максима Дуве вразив Семен Жеребцов, після чого тренер “вовків” замінив Дуве на Андрія Хапковка. Але такий хід не допоміг киянам уникнути ще однієї пропущеної шайби – гол забив Іван Савченко.
Не вдалося “Кременчуку” здобути перемогу з сухим рахунком — гол престижу забив Іван Федосов.