Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Концерт Ірини Федишин у Полтаві: назвали дату

Концерт Ірини Федишин у Полтаві: назвали дату

Відома українська співачка виступить у Палаці дозвілля “Листопад”.

За словами організаторів, концерт відбудеться 10 листопада о 19:00.

Її шоу фахівці визнали одними з найкращих проектів в Україні. Зовсім не дивно, попередні шоу співачки пройшли у 160 містах України з аншлагами. Концертна програма, над якою працювали відразу кілька режисерів-постановників. В кожному з блоків Ірина Федишин, яка вміє майстерно поєднувати сучасний музичний стиль і якісну пісню з українськими мотивами, постала абсолютно різною: від вишуканих костюмів до жанрів у репертуарі”, – йдеться у повідомленні.

Ірина Федишин (нар. 1 лютого 1987, Львів) — українська співачка, працює у жанрі поп-музика. Випустила шість альбомів: «Твій Ангел» (2007), «Україна колядує» (2007), «Пароль» (2012), «Україна колядує. Нове» (2013), «Цвіте калина» (2015), «Ти тільки мій» (2017).

У лютому 2018 році Ірина взяла участь у восьмому сезоні «Голосу країни». На сліпих прослуховуваннях виконала власну пісню «Малесенькі долоньки». Попри те, що до неї повернулися крісла всіх чотирьох тренерів, Ірина вибрала саме команду Джамали. Під час вокальних боїв вона разом з Вікторією Шостак виконали пісню українського гурту «Vivienne Mort» — «Ти забув про мене», до наступного етапу (нокаутів) Джамала вибрала саме Ірину. Виконавши у нокаутах пісню «Вибачай» Ірини Білик, вона не потрапила в етап прямих ефірів.