Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Компанія Mirror створила розумне дзеркало із віртуальним тренером

Компанія Mirror створила розумне дзеркало із віртуальним тренером

Компанія Mirror, що займається виробництвом обладнання для фітнесу, випустила оновлену версію фірмового дзеркала з LCD-екраном. Розробники додали до дзеркала віртуального тренера, що допоможе із персональними вправами вдома, інформує “24 канал”.

Розумне дзеркало має вбудований мікрофон, динамік і відеокамеру, що дає змогу цьому особистому віртуальному тренерові побачити, що користувач робить.

При чому фітнес-тренер Mirror забезпечує зворотний зв’язок в режимі реального часу. Тобто заняття відбуватиметься як звичайному тренажерному залі.

Спочатку дзеркало визначає пріоритети у тренуванні для користувача та на основі зібраних даних визначає стиль тренування, тривалість сеансу і розклад тощо.

Під час сеансу користувач бачить свого інструктора на екрані, а також свою форму і біометричні дані (частота серцевих скорочень тощо).

“Коштує таке задоволення не мало – 1 495 доларів (37 400 гривень). При цьому додатково потрібно буде платити щомісяця за доступ до персональних тренувань – по 39 доларів (майже тисяча гривень)”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus