Ви тут:
PROвсе Відео Суспільство 

Компанії Levi’s та Google представили нову “розумну” куртку

Компанії Levi’s та Google представили нову “розумну” куртку

Компанія Levi’s представила нові версії “розумної” куртки, яку розробили спільно з Google в рамках проєкту Jacquard. Особливостями нової розробки стали можливість дистанційного керування смартфоном за допомогою вбудованих датчиків та суттєво знижена ціна, у порівнянні з оригінальною версією. Про це повідомляє “24 канал”.

У нових куртках Levi’s сам передавач від Google став набагато меншим. Крім того, він навчився сигналізувати про оповіщення за допомогою світлодіода і вібрації, повідомляється на офіційному сайті проєкту.

Тепер провідні нитки, які і виступають в ролі сенсорного датчика, вшиті не в сам рукав, а тільки в частину манжети. Для управління пристроєм як і раніше використовуються свайпи і тапи, які можна запрограмувати через смартфон.

Власнику пропонується налаштувати до чотирьох різних свайпів і торкань для виконання приблизно дюжини дій, таких як: відтворення / пауза музики, відключення звуку на смартфоні, додавання точки на карті та інші.

Куртка також може повідомляти про статус замовлення таксі в Uber і управляти шумопоглинанням в навушниках Bose.

Базова версія нової Trucker Jacket обійдеться в 198 доларів (близько 5 000 гривень), а за варіант з теплою підкладкою Sherpa Jacket доведеться заплатити на 50 доларів більше (орієнтовно 6 200 гривень). Зауважимо, оригінальна куртка коштувала 350 доларів (близько 8 700 гривень).

“Levi’s пообіцяла, що новинки будуть представлені на ринку ширше, ніж попередня модель, але чи з’являться вони в Україні – невідомо”,- інформує “24 канал”.

Система Orphus