Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Комісія Полтавської облради обговорила фінансування спортінтернатів та будівництво майданчиків

У Полтаві комісія облради розглянула фінансування спортінтернатів та будівництво майданчиків

Під головуванням Олександра Алексюка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

У ньому взяли участь голова Полтавської облради Олександр Біленький, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів ОДА. На порядок денний винесли 3 питання.

Комісія підтримала лист Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА щодо погодження придбання легкового автомобіля для Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру “Маяк”.

На комісії заслухали інформацію щодо стану підготовки основ для будіництва сучасних спортивних майданчиків у 2019 році. Так, відповідно до Обласної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки на придбання синтетичної трави, спеціального обладнання, майданчиків із вуличними тренажерами та мультифункціональних ігрових майданчиків у нинішньому році з обласного бюджету передбачено 41,5 млн грн. Вже закуплено та передано у громади 9 майданчиків зі штучним покриттям розміром 22х42 м та 55 – з вуличним тренажерним обладнанням.

“У зв’язку з проведеними торгами виникла економія коштів, яких вистачає для закупівлі нового спортінвентаря для будівництва нових об’єктів: одного поля 60х40 м в Полтаві і 8 полів 42х22 м по області. За зекономлені 7,5 млн ми будемо закуповувати на умовах співфінансування ще ряд полів” – повідомив начальник Управління в справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Олександр Буцький.

 

Про  забезпечення шкіл-інтернатів спортивного профілю, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області розповіла директор Департаменту освіти і науки ОДА Олена Харченко. Зараз в області працюють два спортивні інтернати — в Полтаві і в Кременчуці.

“Завдяки фінансуванню придбали обладнання для цих інтернатів. Зокрема, для Кременчука  придбано велосипеди на загальну суму 179 тис. 500 грн, килим борцівський на суму 86 тис. грн, мати для занять з тхеквондо на 100 тис. грн, і в цьому році ще маємо придбати для гімнастичних змагань на 199 тис. грн. Ми маємо потребу у введенні додаткових штатних одиниць, рішення має прийняти засновник — обласна рада. Загальна сума фінансування складає 1 млн 565 тис. грн”, – повідомила Олена Харченко.