Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Комісія облради обговорила засмічення лісу у Кобеляках та придбання обладнання для полтавських криміналістів

Комісія облради обговорила засмічення лісу у Кобеляках та придбання обладнання для полтавських криміналістів

Під головуванням Геннадія Коваленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

У ньому взяли участь заступник голови облради Анатолій Ханко, депутати облради, представники правоохоронних структур та профільних департаментів ОДА. До порядку денного внесли 7 питань.

Комісія розглянула звернення голови комісії Геннадія Коваленка щодо забруднення земель ДП «Кременчуцький лісгосп».

“В Кобеляках 10 тис. населення, усе сміття – 3-4- машини в день – вивозиться і незаконно складується в лісі, що використовується ДП “Кременчуцький лісгосп”, в т. ч. у руслі річки Ворскла. Навесні, якщо звалище не ліквідувати, все сміття піде по Ворсклі до Дніпра і по району далі. Поліція завела кримінальну справу, звернулися до екологів, ті зробили заміри забруднення і чекають на експертизу, якої досі немає. Ситуація триває півтора місяці”, – повідомив він.

Комісія рекомендувала підготувати проект Звернення обласної ради до Генеральної прокуратури України та Міністерства надзвичайних ситуацій України та розглянути його на найближчому пленарному засіданні сесії обласної ради.

На комісії обговорили звернення Полтавського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України щодо удосконалення матеріально-технічної бази. Директор Центру Тарас Бойко розповів, що для проведення експертних досліджень треба придбати мікроскоп (298 тис. грн), люмінесцентну лупу (130 тис. грн) і сервер для обслуговування автоматичної електронної бази відстріляних або вилучених на місці злочину куль і гільз (600 тис. зразків) вартістю 580 тис. грн.

Також розглянули питання про виділення коштів у сумі 300 тис. грн для проведення поточного ремонту адміністративної будівлі Державної установи «Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України»; звернення АТ «Полтаваобленерго» від 12.09.2019 № 07-57/14082 щодо рішення про закриття кримінального провадження № 12015170010000324; придбання автомобілів для ГУ Національної поліції у Полтавській області. 

Комісія погодила внесення змін до Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки та погодила кандидатури для нагородження почесною відзнакою – Нагрудним знаком Полтавської обласної ради «За вірність народу України».