Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Комбіновані машини КрАЗ допоможуть регіональним підрозділам Укравтодору утримувати дороги в належному стані

Комбіновані машини КрАЗ допоможуть регіональним підрозділам Укравтодору утримувати дороги в належному стані

Представники ДП «Київський облавтодор» ДАК «Автомобільні дороги України» отримали на підприємстві чергову партію комбінованих дорожніх машин (КДМ) на базі самоскида КрАЗ-65055 із відвалом та солерозкидальним обладнанням точного дозування фірми «SHMIDT».

Автотехніка призначена для цілорічного утримання магістральних та міських автодоріг із асфальто- та цементобетонним покриттям.

Невеликі її партії з 5-6 одиниць вже направили у регіональні філії Укравтодору, зокрема у Рівне, Одесу та Херсон, повідомляє пресслужба “АвтоКрАЗ”.

Нові машини будуть використовувати взимку для посипки фрикційними матеріалами (солерозкидальне обладнання працює на трьох компонентах, можливе і застосування соляної ропи, що економічно вигідно), а в теплий період — як самоскиди для перевезення сипучих вантажів різних видів.

Перед підписання Акту прийому-передачі механіки та водії Київського облавтодору здійснили техогляд автотехніки, перевірку функціонування всіх її робочих систем та навісного обладнання, укомплектованість.

Система Orphus