Ви тут:
Суспільство Україна 

Командувач ООС перевірив бойову готовність танкових підрозділів

Командувач ООС перевірив бойову готовність танкових підрозділів

Під час тренування у районі проведення операції Об’єднаних сил командувач ОС генерал-лейтенант Володимир Кравченко пересвідчився у готовності танкістів, за необхідності, відбити атаку ворога.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

“У ході тренувань, підрозділ, в нічний час, здійснив марш та зосередився у відповідному районі. Далі, за сигналом, висунувся на визначений рубіж і наніс вогневе ураження, щоб зупинити умовного ворога, – розповів виконуючий обов’язки заступника командира бригади підполковник Роман Шеремет. – Загалом, тренується вся бригада – залучені підрозділи зв’язку, тилу, артилерія та інші”.

Командувач Об’єднаних сил перевірив злагодженість підрозділів у ході виконання завдань та вказав на недоліки. Загалом же, відзначив достатній рівень підготовленості танкістів.

“Відповідно до Мінських домовленостей танкові підрозділи відведені від лінії бойового зіткнення у визначені райони. Проте, для підтримання особового складу та техніки в бойовій готовності, танкісти повсякчас проводять тренування та злагодження підрозділів. Цим вони вкотре засвідчують, що завжди готові до оборони та відбиття наступу противника”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus