Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Команда Полтавського педуніверситету перемогла на «Іграх розуму»

Команда Полтавського педуніверситету перемогла на «Іграх розуму»

У Полтавській державній аграрній академії відбулася молодіжна інтелектуальна гра «Ігри розуму», присвячена актуальним питанням розвитку і функціонування демократії та місцевого самоврядування. Організувала захід ГО «Полтавська платформа».

У змаганнях взяли участь 9 команд, які представляли заклади вищої освіти Полтави, молодіжні і громадські організацій міста. Серед учасників – команда Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка «Вендета». Короленківці змагалися у такому складі: асистент кафедри всесвітньої історії та методики викладання історії Дмитро Лобода, студенти факультету історії та географії Дмитро Хмелевський, Андрій Максимовський, Анастасія Костичева і Володимир Скирденко  (керівник – доцент кафедри філософії, заступник декана факультету історії та географії з навчальної роботи Ярослав Блоха).

Гравці демонстрували знання законодавчого забезпечення демократії та місцевого самоврядування в Україні, історії парламентаризму і розбудови демократії України і світу. Відрадно, що команда короленківців здобула впевнену перемогу, обійшовши команди-фаворити правознавчих перегонів: «Vivat Lex» Полтавського юридичного інституту НЮУ імені Ярослава Мудрого та «Парадокс карасика» юридичного коледжу НЮУ імені Ярослава Мудрого.

Система Orphus