Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Команда ПДАА виборола звання найерудованіших та найінтелектуальніших студентів міста

Команда ПДАА виборола звання найерудованіших та найінтелектуальніших студентів міста

10 жовтня у resto-club «PODIUM» відшумів турнір з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» серед команд закладів вищої освіти міста Полтава.

Вже традиційна гра цього року була приурочена до Дня захисника України, тому питання гри стосувалися історії України та Полтавщини зокрема. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

За титул найерудованіших та найкмітливіших полтавців змагалися 22 команди закладів вищої освіти міста. Метою заходу є не лише формування інтелектуального студентського осередку, а і виховання національно-патріотичної молоді.

Ініціювало подібне дійство управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

— Цей захід проводиться з нагоди Дня козацтва, Дня захисника України. Ця гра є цікавою для нас через кількість учасників: ще весною ми думали, що 18 зареєстрованих команд – це аншлаг, але сьогодні зареєстровано 22 команди по 6 учасників, — говорить начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому Олена Бабенко. – Зал переповнений, усі дуже серйозно налаштовані і нас тішить те, що молодь має високий інтелектуальний рівень, залюбки долучається до подібних заходів та те, що такі турніри мають попит серед студентства.

Організаторами гри також виступили Полтавський обласний клуб інтелектуальної творчості «Що? Де? Коли?» та Студентська рада Полтави. Студентський мер міста Сергій Шабельник також наголошує: цей турнір особливий не лише тематикою, а й неочікувано значною кількістю команд.

— Ми підтримуємо інтелектуальний та духовний розвиток молоді. Приємно, що цього року зібрали так багато охочих. Тим паче, що взяти участь у турнірі зовсім не складно: потрібно лише прийти, зареєструватися та відповідати на питання.

Упродовж майже чотирьох годин команди «мірялися» знаннями та кмітливістю. І переможцем інтелектуальної гри «Брейн-ринг» стала команда Полтавської державної аграрної академії «AgroFON». Вони, поки що, тримають абсолютну першість, адже були переможцями і минулих двох ігор.

Усі команди-учасники турніру отримали дипломи та подарунки від організаторів заходу.

Система Orphus