Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Горішньоплавнівська школа здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі “Youth MediaLab”

Горішньоплавнівська школа здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі “Youth MediaLab”

Колектив ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 здобув перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Youth MediaLab», що відбувся 28 жовтня 2019 року.

У якості винагороди школа отримає сучасну техніку, програмне забезпечення та обладнання для облаштування медіастудії для висвітлення своїх напрацювань на Всеукраїнській медіаплатформі Youth MediaLab, повідомляє пресслужба Горішньоплавнівської міської ради.

Довідково:

Конкурс започатковано у рамках Всеукраїнської програми розвитку шкільних медіа «Youth MediaLab» Міністерством освіти і науки України спільно з Міністерством інформаційної політики України за підтримки Агентства з міжнародного розвитку США (USAID) та ГО «Change Communication».

Проєкт передбачає встановлення 20 медіа класів у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіта і створення Всеукраїнської веб-платформи шкільних медіа. Програма, розвитку шкільних медіа в Україні має дати поштовх розвитку цифрових медіа та шкільних редакцій і підвищити рівень цифрової та медійної грамотності серед школярів та молоді, навчити створювати сучасний, цікавий та якісний контент, об’єднати спільноту активних шкільних редакцій та розвивати молодіжну творчість.

 

 

Система Orphus