Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Голови ОТГ Полтавщини зустрілися з литовським Послом

Голови ОТГ Полтавщини зустрілися з литовським Послом

Продовжується співпраця об’єднаних територіальних громад Полтавської області із європейськими партнерами. Вже не перший рік як встановилися гарні ділові відносини, зокрема, з представниками Литовської республіки.

Нині кілька ОТГ Полтавщини вже користуються навчальними продуктами, розробленими прибалтійськими фахівцями. Про це повідомляє Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Днями делегацію очільників громад Полтавщини прийняв Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Маріус Януконіс.

Під час зустрічі обговорили подальші перспективи співпраці в економічному, освітньому та культурному напрямках.

Полтавщину на посольському прийомі представляли голови одних з кращих не лише в області ОТГ: Сергій Бондаренко (Засульська), Станіслав Джусь (Глобинська), Віктор Радько (Лохвицька) та мер Миргорода Сергій Соломаха.

«Також обговорили децентралізаційні процеси в нашій області, відзначили необхідність законодавчих змін територіально-адміністритавного устрою країни. Домовилися з нашими литовськими друзями про подальші кроки нашої співпраці та відносин», – сказав Станіслав Джусь.

Система Orphus