Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Голоси мешканців полтавської глибинки можна почути у проєкті “Голоси. Загублений світ”

Голоси мешканців полтавської глибинки можна почути у проєкті “Голоси. Загублений світ”

ГО Центр культури та розвитку «Горизонт» спільно з Полтавською обласною організацією НСПУ за підтримки Полтавської обласної ради та Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА реалізовують проект «Голоси. Загублений світ».

Він покликаний за допомогою вивчення краєзнавчого матеріалу, а також безпосередніх експедицій в райцентри і села Полтавщини виявити цікавих людей, записати їхні усні історії, а також у рамках проекту створити інтернет платформу «Голоси. Загублений світ».

Серед героїв матеріалів –  люди, які не належать до знаменитостей.  Переважно це мешканці глибинки, які щоденною працею творять власну історію, яка вплелася в історію рідної Полтавщини, України.

“Вони різні за віком, фахом, уподобаннями, місцем проживання. У кожного з них — свій голос і своя життєва історія. Проте усіх цих людей об’єднує любов до рідного краю, а також бажання поділитися своєю життєвою мудрістю.Тут ви зможете прочитати історії, а також побачити фото учасників проекту. По ходу підготовки зібраних в результаті експедицій Полтавщиною матеріалів, сайт буде оновлюватися та вдосконалюватися” – розповідає одна з авторів проекту, журналістка Інна Снарська.