Ви тут:
Суспільство Україна 

Глава фракції «Слуга народу» розповів, як вирішити конфлікт з листуванням депутата Яременка

Глава фракції «Слуга народу» розповів, як вирішити конфлікт з листуванням депутата Яременка

Глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія назвав три варіанти, як можна вирішити конфлікт з листуванням в онлайн-мережі знайомств про зустріч за гроші депутата Богдана Яременка.

Про це пише Hromadske.ua

За словами Арахамії, поки питання щодо листування Яременка не виносили на засідання фракції, але, як глава фракції, він зробить це. Він зазначив, що бачить 3 варіанти розв’язання питання: депутат має покинути посаду голови комітету з питань зовнішньої політики, виключається з фракції чи добровільно відмовляється від мандата.

«Я підтримую перший варіант. Це було листування, а не політичний момент», — сказав Арахамія.

За його словами, після схвалення фракції відставки Яременко з посади голови комітету, це питань може бути винесено на розгляд парламенту на наступному пленарному тижні.

Нагадаємо, видання «Букви» оприлюднило фото та відео, на яких видно, що Яременко в залі парламенту веде листування про умови секс-послуг. Народний депутат від «Слуги народу», глава комітету з питань зовнішньої політики Богдан Яременко заявив, що його листування в онлайн-мережі знайомств про зустріч за гроші — провокація.

Яременко запевняє, що листування є його провокацією після того, як журналісти раніше сфотографували листування інших депутатів в Раді.

Згодом у кулуарах Верховної Ради Яременко заявив, що цієї «переписки не було» і це все «сфабриковано».