Футбольна команда вишу Полтави дебютувала у чемпіонаті України

Команда ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка зіграла у трьох колах ХІХ Чемпіонату України з футболу серед закладів вищої освіти сезону 2019/2020 років.

Як повідомляє сайт навчального закладу, перший тур ХІХ чемпіонату України серед закладів вищої освіти (конференція «Схід») відбувся у Полтаві на стадіоні «Динамо». Команда «ПолтНТУ» зустрілась з харківським «Універом-Динамо».

У звітному матчі найцікавіше розпочалося на 36-й хвилині першого тайму, коли Олексій Писаренко, який кількома моментами раніше вийшов на заміну замість Сергія Яроша, відкрив рахунок у матчі. За кілька секунд до завершення основного часу першої 45-хвилинки Дмитро Шаповал подвоїв перевагу полтавців.

Окрім цього Ілля Хрипунов на першій компенсованій хвилині до першого тайму скоротив відставання «динамівців» – 2:1.

У другому таймі харків’яни понеслися вперед і це принесло свої плоди – Данило Кучірка зрівняв рахунок па 47 хвилині На цьому команди вирішили завершити забивати голи в матчі — 2:2.