Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Директор департаменту будівництва Полтавської ОДА Тимофій Голбан йде з посади

Директор департаменту будівництва Полтавської ОДА Тимофій Голбан йде з посади

Директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА Тимофій Голбан звільняється з посади.

Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі та підтвердив у коментарі “Новинам Полтавщини”. Зокрема, Тимофій Голбан зазначив, що таким є його бажання і уже отримав нову цікаву пропозицію щодо роботи.

Зазначимо, що Тимофій Голбан очолював управління капітального будівництва Полтавської ОДА з березня 2015 року, а з липня 2017-го — Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ. 

Біографічна довідка:

Тимофій Тимофійович Голбан народився 10 грудня 1981 року в селі Лозуватка Чутівського району Полтавської області.

В 1999 році закінчив Чутівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, отримав свідоцтво з відзнакою та срібну медаль.

В період з 1999 по 2004 рік навчався в Полтавському національному університеті імені Юрія Кондратюка за спеціальністю «Облік та аудит» та отримав кваліфікацію спеціаліст.

В 2007 році закінчив Полтавський національний університет імені Юрія Кондратюка отримавши кваліфікацію інженера-механіка обладнання нафтових та газових промислів.

В 2014 році закінчив Полтавський національний університет імені Юрія Кондратюка отримавши кваліфікацію магістра державної служби.

З лютого 2005 року по жовтень 2013 року працював на посадах від контролера-ревізора до начальника відділу Держфінінспекції у Полтавській області.

З березня 2014 року по березень 2015 року працював на посаді заступника начальника Інспекції з питань захисту прав споживачів у Полтавській області. Весь період виконував обов’язки начальника вказаної Інспекції.

З березня 2015 року по липень 2017 року — начальник управління капітального будівництва Полтавської ОДА.

З 27 липня 2017 року — директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА.

Одружений, виховує сина.

Система Orphus