Ви тут:
Суспільство Україна 

Дипломатів США в порту Маріуполя ознайомили з безпековою ситуацією в Азовському морі

Дипломатів США в порту Маріуполя ознайомили з безпековою ситуацією в Азовському морі

В районі проведення ООС делегація американських дипломатичних представників на чолі з Тимчасово повіреним у справах США в Україні Послом Вільямом Тейлором ознайомилася з безпековою ситуацією в Азовському морі.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

Під час візиту до Маріупольського морського торгівельного порту американці, з метою демонстрації воєнно-політичної підтримки України та вивчення аспектів реалізації двосторонніх домовленостей у контексті розвитку співробітництва в оборонній сфері між нашою державою та США, відвідали стоянку кораблів тактичної групи “Тритон” ВМС ЗС України.

В ході візиту представники командування Об’єднаних сил та частин Військово-морських сил ЗС України поінформували дипломатів з США щодо безпекової ситуації в Азовському морі, а також особливостей дій російських окупаційних військ та дій росіян в акваторії Азова.

В рамках заходу для дипломатичної групи із США було проведено оглядову екскурсію пошуково-рятувальним судном “Донбас” та вихід в море на малому броньованому артилерійському катері “Кременчук”.