Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Дорожники Кременчука готують міські автошляхи до експлуатації в зимовий період

Дорожники Кременчука готують міські автошляхи до експлуатації в зимовий період

Дорожні служби Кременчука продовжують працювати над покращенням якості асфальтобетонного покриття на автошляхах міста. максимально з користю використовуючи сприятливі погодні умови, бригади ШРБУ працюють на кількох об’єктах міської вуличної мережі.

Зокрема, як повідомили у Кременчуцькій міськраді, наразі в центральній частині Кременчука, всередині житлового кварталу на вул. Першотравневій, робота шляховиків виходить на фінішну пряму. Наразі вони облаштовують підходи до під’їздів і продовжують укладати на нову щебеневу основу асфальтобетонного покриття. В іншому дворі на вул. Троїцький тривають роботи з ліквідації ямковості на внутришньоквартальній дорозі.

Приведення шляхового покриття до належного технічного стану, щоб водіям і пішоходам буде зручно користуватися міськими дорогами в зимовий період, заплановане також на вул. Котлова, Леонова, Козацькій, Тараса Бульби, Молодіжній Володимира Великого, Героїв України тощо.

До цих робіт залучена сучасна дорожня техніка, яка дозволяє застосовувати нові дорожні технології, спрямовані на збільшення термінів експлуатації відремонтованих об’єктів.

Система Orphus