Ви тут:
Спорт Суспільство 

“Донбас” вийшов у півфінал Континентального кубка

“Донбас” вийшов у півфінал Континентального кубка

У вирішальному матчі другого раунду Континентального кубка IIHF ХК «Донбас» у серії післяматчевих булітів переграв чемпіона Латвії – «Мого».

Як розповіли у Федерації хокею України, перший період для «Донбасу» видався досить нервовим. Це було пов’язано з тим, що донеччани отримали непотрібні видалення на самому початку 20-хвилинки і в її завершенні.

У другому періоді підопічні Сергія Вітера продовжили отримувати видалення, але саме в грі в меншості «Донбасу» вдалося відкрити рахунок. Олександр Матерухін вирішив дограти свій епізод до кінця, і зміг, відібравши шайбу, завести її в порожні ворота.

Але «валідольною» по-справжньому видалася заключна 20-хвилинка. За 7 хвилин до кінця періоду «Мого» зрівняв рахунок, реалізувавши більшість, а ще через 3 хвилини латвійці і зовсім вийшли вперед. «Донбас» врятував Вадим Мазур, який відправив шайбу під перекладину на 58-й хвилині.

У овертаймі 3х3 «Донбас» більше володів шайбою, але до гольових моментів справа практично не доходила. Емоційні гойдалки продовжилися в серії булітів. Після трьох нереалізованих спроб від кожної з команд, своєю спробую вдало скористався Олександр Васильєв. Степан Горячевських не дав  «Мого» жодних шансів на перемогу і вивів «Донбас» у третій раунд Континентального Кубка.