Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

До кінця року у Полтаві планують запустити мовлення радіостанції “Армія ФМ”

До кінця року у Полтаві планують запустити мовлення радіостанції “Армія ФМ”

Радіостанція Міністерства оборони України «Армія ФМ» розраховує до кінця року запустити мовлення на нових ФМ-частотах у восьми містах, які вона виграла на конкурсі Національної ради з питань телебачення і радіомовлення 17 жовтня.

Про це повідомила на пресконференції очільниця Центральної телерадіостудії Міноборони Яна Холодна. За її словами, 17 жовтня телерадіостудія вже провела попередні переговори з Концерном радіомовлення, радіозв’язку і телебачення щодо встановлення передавачів, пише “Детектор медіа”.

«Армія ФМ» планує розширювати свій контент з огляду на розширення своєї аудиторії, адже з розширенням покриття радіостанцію слухатимуть не лише військові та ветерани, а й цивільне населення.

«Але основні засади залишаються незмінними: у нас не було і не буде реклами, російської музики (за винятком фронтових пісень, які виконують наші ветерани і військові), ми продовжимо підтримувати імідж Збройних сил України, ветеранські культурні рухи (ветеранську літературу, музику, ідеологію), громадські організації, які підтримують армію та ветеранів», – повідомила Яна Холодна.

З 2017 року, коли «Армія ФМ» отримала свої перші частоти, мережа радіостанції зросла майже втричі: «Армія ФМ» має у своєму активі 31 частоту в 10 областях України, повідомив член Нацради Сергій Костинський. Також «Армію ФМ» ретранслюють 4 місцеві радіостанції в Одеській, Хмельницькій, Львівській областях. У 2020 році радіостанція розпочне мовлення з нової вежі, яка будується в Попаснянському районі Луганської області.

«Наша мета – щоб “Армія ФМ” мовила в усіх областях України», – наголосив він.

Частоти «Армії ФМ» на підставі ліцензій:

Область Населений пункт Частота (МГц)
1 Вінницька Вінниця 99,3
2 Донецька Костянтинівка 102,4
3 Донецька Покровськ 101,4
4 Житомирська Бердичів 87,9
5 Житомирська Житомир 104,5
6 Житомирська Новоград-Волинський 98,9
7 Запорізька Запоріжжя 91,2
8 Київська Київ 94,6
9 Луганська Кремінна 103
10 Луганська Старобільськ 102,6
11 Львівська Львів 92,4
12 Львівська Новояворівськ 88,9
13 Миколаївська Миколаїв 103,3
14 Полтавська Полтава 90,2
15 Херсонська Херсон 99