Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Держгеокадастр у Полтавській області розглядає проєкти землеустрою в рамках пілотного проєкту із запровадження принципу екстериторіальності

Держгеокадастр у Полтавській області розглядає проєкти землеустрою в рамках пілотного проєкту із запровадження принципу екстериторіальності

Із початку 2019 року в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки експертами Держгеокадастру у Полтавській області розглянуто 13 973 проєкти землеустрою. Позитивну оцінку експертів отримали 10 900, негативну – 3073 примірники землевпорядної документації. Про це повідомили у пресслжбі ГУ Держгеокадастру у Полтавській області.

За цей же період на погодження до інших областей територіальними органами Держгеокадастру у Полтавській області направлено 13 399 проєктів землеустрою.

У Полтавській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статут експерта, становить 27 осіб.

Довідка

Постановою Кабінету Мінстрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадженням принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проєктів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.

Система Orphus