Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Делегації ОТГ Полтавщини вивчають досвід успішних освітянських практик Волині та Херсонщини

Делегації ОТГ Полтавщини вивчають досвід успішних освітянських практик Волині та Херсонщини

Розпочалися навчально-ознайомчі візити представників об’єднаних територіальних громад Полтавщини в дві області, метою яких є вивчення успішного досвіду в галузі освіти на Волині та у Херсонській області.

Стартували насичені програми двох груп із ознайомлення з досвідом впровадження реформ у вищезгаданих областях. Про це докладно розповіли керівники та радники тамтешніх Центрів розвитку місцевого самоврядування, повідомляють у Полтавському ЦРМС.

На Волині поїздка розпочалася із відвідин Боратинської ОТГ. Тут було продемонстровані, зокрема, й наочні приклади успішних здобутків співпраці з громадськістю у реалізації Стратегії розвитку громади. Наступного дня полтавці вирушають до Ковельского району. Тут на них чекають візити до Велицької сільської та Голобської селищної ОТГ.

Тим часом на Півдні України делегація з ОТГ Полтавщини знайомитиметься із успішними практиками об’єднаних територіальних громад Каховського району. Спочатку буде візит до Зеленогідської ОТГ. Тут мають презентувати успішний досвід в тому числі у дошкіллі. Наступна зупинка навчального туру – велика Новокаховська міська об’єднана територіальна громада.

Система Orphus