Ви тут:
Суспільство 

Де придбати якісні жалюзі в Полтаві?

Де придбати якісні жалюзі в Полтаві?

Сьогодні у наших будинках та квартирах на вікнах все частіше можна побачити різні жалюзі. Останнім часом такий функціональний спосіб захисту від надлишкового сонячного світла став дуже популярним, адже відрізняється від класичних штор своєю практичністю. Штори звичайно ніхто не відміняв, але всім відомо що на них постійно осідає пил. Крім того через такі штори свіже повітря майже не потрапляє до кімнати. Прекрасною альтернативою в такому випадку стануть жалюзі.

Які переваги мають жалюзі?

Жалюзі мають безліч суттєвих переваг у порівнянні зі звичайними шторами. В першу чергу, вони дозволяють легко регулювати рівень освітлення в приміщенні. Погодьтеся, що дуже зручно коли в кімнаті досить світло і при цьому промені світла зовсім не засліплюють вас. Ще однією перевагою є практичність. Якщо на звичайних шторах осідає пил яким ми постійно дихаємо, то жалюзі дуже легко від нього очистити. Жалюзі прекрасно ізолюють мешканців будинку від сторонніх поглядів та зовнішнього світу. Вони дозволяють свіжому повітрю з легкістю проходити всередину приміщення. Варто також відзначити, що сьогодні на ринку представлений надзвичайно великий асортимент, який дозволяє підібрати жалюзі бід будь-який смак та інтер’єр.

Де сьогодні купити якісні жалюзі в Полтаві?

Придбати сучасні жалюзі в Полтаві пропонує компанія Жалюзі-Сервіс. Тут ви знайдете лише якісні жалюзі, які будуть ідеально прилягати до рами та не провисатимуть при її повороті під час провітрювання. Зробити замовлення можна на сайті компанії Jaluzi Service, де також можна побачити реальні фото робіт, які допоможуть уявити як готові жалюзі виглядають в інтер’єрі. Компанія працює лише з перевіреними виробниками комплектуючих, тому ви неодмінно будете задоволені якістю продукції.

Тут також можна придбати бамбукові жалюзі та ролети, які вдало доповнять інтер’єр вашої оселі. Такі ролети прості та практичні в експлуатації та не потребують спеціального догляду.

Як правильно підібрати жалюзі? 

Перед покупкою варто визначитись які саме жалюзі ви хочете придбати: горизонтальні чи вертикальні. Горизонтальні жалюзі більше підійдуть для офісного приміщення. А от вікна у квартирах та будинках краще оформляти вертикальними.

Вибираючи жалюзі в першу чергу варто врахувати стиль приміщення у якому вони будуть висіти. Також не завадить звернути увагу на те, для яких саме цілей вам потрібні жалюзі.

Система Orphus