Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Через “замінування” Полтавської ОДА зірвалося підписання Меморандуму між атовцями та підприємцями

Через “замінування” Полтавської ОДА зірвалося підписання Меморандуму між атовцями та підприємцями

Сьогодні на 14:00 в ОКІА “Новини Полтавщини” було заплановане публічне підписання Меморандуму про співпрацю між Громадською спілкою “Координаційна Рада Громадських організацій учасників АТО” та ГО “Підприємці Полтавщини”. Проте, через повідомлення про замінування адмінбудівлі Полтавської облдержадміністрації, яке згодом не підтвердилося, учасники вирішили перенести підписання даного документу.


“Ми хочемо допомогти учасникам АТО повернутися до звичного життя, працевлаштуватися. Підприємці Полтавщини чудово розуміють, що вони мають можливість повноцінно працювати та заробляти гроші саме завдяки нашим захисникам. Тому члени нашої організації, а їх понад 400, готові допомагати бійцям. Сьогодні, у зв’язку з “замінуванням” (можливо, це пов’язано з нашими намірами), ми вирішили відкласти підписання Меморандуму.  Ми не хочемо, щоб люди, які працюють тут, які проживають у Полтаві, наражалися на небезпеку”, – сказав голова громадської організації «Підприємці Полтавщини» Євген Дикань.

За його словами, наразі підприємці Полтавщини активно долучаються до допомоги учасникам АТО: щомісяця направляють на передову необхідні речі, продукти харчування; для тих, хто вже повернувся, організовують спортивні змагання; допомагають працевлаштуватися.

“Ми проводимо курси для освоєння нових спеціальностей, для спілкування. У нашу організацію входять також і викладачі. Хочемо, щоб люди, які повернулися з війни, не були обділені. Як приклад, ми можемо створювати спільний бізнес; облаштовувати спортивні майданчики”, – додав Євген Дикань.

До речі, до Координаційної Ради Громадських організацій учасників АТО входить 14 громадський організацій АТО.

 

 

 

поширити новину: