Ви тут:
Суспільство Україна 

Більша частина державного оборонного замовлення має бути відкритою, — Міністр оборони України

Більша частина державного оборонного замовлення має бути відкритою, — Міністр оборони України

Засекречення державного оборонного замовлення підіймало велику кількість питань. Тому сьогодні Міноборони працює над тим, щоб зробити більшу його частину відкритою, про це інформує пресслужба відомства.

“Якась частина ДОЗ має бути закритою – не все ми можемо публікувати, але всі побачать, як розвивається армія, куди спрямовуються кошти і як формуються ціни”, – зазначив Міністр оборони України Андрій Загороднюк під час урочистого зібрання до Дня захисника України.

Андрій Загороднюк також наголосив на максимальному запровадженні принципів конкурентності з метою унеможливлення ситуацій, коли керівництво або групи керівників в одноосібному порядку вирішують подальшу долю державних коштів.

“Це має бути абсолютно відкрита процедура, що дасть можливість приватним компаніям брати участь у державному оборонному замовленні. Ми покладаємо великі сподівання на “Укроборонпром”. Водночас, приватні компанії мають складати конкуренцію “Укроборонпрому” для того, щоб концерн змінювався і швидше реагував на наші замовлення”, – підкреслив Міністр оборони.

“Андрій Загороднюк також поінформував про плани Міноборони закуповувати іноземне озброєння, адже багато зразків ОВТ, що сьогодні перебувають на озброєнні ЗС України – морально і фізично застарілі. За його словами, наразі формується спеціальна група, яка працюватиме із закордонними партнерами”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus