Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Аудитори Полтавщини протягом січня-вересня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 16,1 млн грн

Аудитори Полтавщини протягом січня-вересня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 16,1 млн грн

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області впродовж дев’яти місяців поточного року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже  16,1 млн грн.

Матеріали 12 заходів державного фінансового контролю передано правоохоронним органам, розпочато 6 досудових розслідувань, вручено 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, повідомляє прес-служба Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області.

За допущені фінансові порушення 57 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 18 посадових осіб – до дисциплінарної та матеріальної відповідальності. 

До установ та організацій, у яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 34 фінансових санкцій у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.