Ви тут:
Суспільство Україна 

Американські та британські радники проведуть для українських військових семінар з інформаційних операцій

Американські та британські радники проведуть для українських військових семінар з інформаційних операцій

Захід триватиме протягом тижня з 28 жовтня по 1 листопада і його метою є підвищення спроможностей органів військового управління Збройних Сил України та набуття практичних навичок фахівцями з інформаційної боротьби, а також впровадження досвіду і підходів країн НАТО за напрямками стратегічних комунікацій та інформаційних операцій.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

Під час семінару іноземні радники-представники підкомітету стратегічних комунікацій Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування спільно з офіцерами з питань підготовки і ведення інформаційних операцій обговорюватимуть та аналізуватимуть негативний інформаційно-психологічний вплив, який здійснює Російська Федерація проти України.

Семінар покликаний сприяти швидкому запровадженню передових іноземних підходів у практику діяльності військ, підвищенню ефективності їх застосування в операції Об’єднаних сил. А також основною метою заходу є можливість провести практичне навчання українських фахівців у сфері інформаційної боротьби, поєднавши його з практикою оцінювання інформаційного простору, вивчення та аналізу цільової аудиторії і планування медіа заходів.

“До семінару також залучаються представники інших державних установ та структур, які діють у сфері інформаційної боротьби та інформаційної безпеки. Захід є плановим і він включений до Переліку заходів військового співробітництва Збройних Сил України на поточний рік”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus