Ви тут:
Відео Суспільство Цікавинки 

Американські конструктори створили електромобіль, який не потрібно заряджати

Американські конструктори створили електромобіль, який не потрібно заряджати

Команда американського стартапу Aptera Motors працює над створенням електромобіля із рекордним пробігом на одній зарядці. Його оснастили сонячними батареями, тож додатково заряджати його непотрібно. Про це повідомляє “24 канал”.

За задумом розробників, електрокар проїжджатиме 1600 км на одній зарядці з витратою 6,5 кВтг/100 км. До прикладу, Tesla Model 3 витрачає 16 кВтг/100 км, а Tesla Model X близько 25 кВтг/100 км.

Машина матиме всього три колеса, що дало змогу поліпшити аеродинаміку й безпеку авто та зменшити загальну вагу транспортного засобу. Також такий незвичний дизайн дає змогу робити невеликі повороти на швидкості без фізичного повороту коліс.

Ще один цікавий момент — електромобіль буде оснащений системою Never Charge — це вбудована функція сонячної зарядки. Система зможе забезпечити до 65 км пробігу в день.

Під час випробовування двигун Elaphe L1500 досяг рекордного показника прискорення: від 0 до 100 км/год менше ніж за 3,5 секунди.

“Точна вартість електрокара поки не оголошена. За чутками, вона буде коливатись від 36 тисяч до 59 тисяч доларів (900 тисяч — 1 475 тисяч гривень)”, – йдеться у повідомленні.