Ви тут:
Суспільство 

9 жовтня – Міжнародний день пошти

9 жовтня – Міжнародний день пошти

Всесвітній день пошти – одне зі щорічних міжнародних свят, встановлене Всесвітнім поштовим союзом (ВПС) у 1969 році. Це свято в Україні, як і в різних куточках світу, відзначається 49-ий рік поспіль.

Після прийнятого в 1969 році в Японії (Токіо) рішення XIV конгресу Всесвітнього союзу поштовиків професійне свято було визнане і почало проводиться під егідою Організації Об’єднаних Націй. Далі, у 1974 році в Швейцарії, Всесвітній поштовий союз набув статусу спеціалізованої установи ООН і об’єднав у своєму складі понад 200 країн світу.

Поштовий зв’язок є надійним засобом комунікації не лише в межах міста, регіону, країни, а й у світових масштабах.  Паралельно з розвитком інформаційного суспільства практично кожній людині доводиться користуватися послугами поштових служб. Ця структура стала необхідною і досить важливою в цивілізованому світі, завдяки чому ми маємо змогу отримати якісні послуги з відправлення чи отримання листів, телеграм, посилок, грошових переказів, товарів, вантажів, передплати й отримання улюблених газет та журналів.

Система Orphus