Ви тут:
Суспільство Україна 

Поліція залишиться у Золотому-4 після розведення військ

Поліція залишиться у Золотому-4 після розведення військ

Заступник голови Національної поліції Вадим Троян заявив, що поліцейські продовжать нести службу в Золотому-4 та Катеринівці після відводу українських військ. Про це повідомляє Espreso.tv.

Відповідну заяву Троян зробив під час зустрічі з жителями міста Золоте-4 у Луганській області.

“Уже сьогодні ми збільшуємо кількість співробітників поліції, які в складі піших і автопатрулів реагуватимуть на виклики і повідомлення громадян і гарантуватимуть публічну безпеку в населених пунктах на лінії зіткнення”, – розповів Троян.

Також заступник голови Нацполіції анонсував у місті Золоте-4 особистий прийом громадян начальником поліції в Луганській області Сергієм Колесником для вирішення всіх нагальних проблем жителів, що належать до компетенції поліції.

“Ми вже маємо приклад успішної роботи правоохоронців після розведення військ у стратегічному смт. Станиця Луганська. Там місцеві жителі теж мали побоювання щодо своєї долі після переміщення військових на нові рубежі. На передовій лінії тоді виявилися бійці батальйону поліції “Луганськ-1″, нацгвардійці та прикордонники. І вони в повному обсязі виконують покладені на них завдання щодо гарантування правопорядку і безпеки українських громадян”, – зазначив Троян.

Система Orphus