Ви тут:
здоров’я Суспільство 

3 правила, які допоможуть не захворіти восени, – назвали медики

3 правила, які допоможуть не захворіти восени

Осінь — сезон застуд, однак це зовсім не означає, що кожен з нас обов’язково захворіє через зміну погоди і приходу в наше життя холодних температур, дощів і вітру! Існує ряд правил і обмежень, дотримуючись яких можна уникнути осінньої застуди. Медики не перестають повторювати, що, як малюкам, так і батькам, при зміні сезону необхідно приділяти особливу увагу своєму здоров’ю і допомагати організму перебудовуватися, повідомляє www.moirebenok.ua

ПРАВИЛО 1.
ЗБАЛАНСОВАНЕ ХАРЧУВАННЯ Повноцінне збалансоване харчування — основа здоров’я і гарного імунітету. Восени вкрай важливо їсти сезонні фрукти і овочі, адже недолік сонячного світла і відсутність великої різноманітності свіжих овочів і фруктів, доступних влітку, можуть стати причиною авітамінозу. Пам’ятайте, що нестача вітамінів може привести до зниження імунітету і порушення роботи всього організму, а також до появи таких неприємних симптомів, як лущення і сухість шкіри, апатія і депресія і зниження рівня енергії.

ПРАВИЛО 2.
ГІГІЄНА Найбільш ефективним засобом профілактики застуди є елементарні гігієнічні процедури. Медики рекомендують часто мити руки, намилювати їх до густої піни, не забуваючи про тильну сторону долонь і проміжки між пальцями. Пропустить через 9 Крім того, важливо промивати теплою водою ніс і полоскати горло. Незважаючи на те, що зазвичай слизова оболонка носа і горла справляється з очищенням сама і фільтрує в день близько 15 тисяч літрів повітря, позбавляючись від вірусів, їй, все ж, не завадить підтримка ззовні в сезон застуд і грипу.

ПРАВИЛО 3.
НІЯКОГО СТРЕСУ Вченими доведено, що однією з найпоширеніших причин зниження імунітету і частих хвороб, як дітей, так і дорослих, є стрес — у всіх його проявах і навіть самий мінімальний. Так, досить часто причиною частих застуд у дітей є стрес від школи, дитячого садка або проблем в сім’ї. Дорослі також страждають від стресу, який може переходити в хронічну форму через роботу, багатозадачність та інші неприємності в житті. застуда, грип Джерело: Instagram@yourkidssmile Медики рекомендують в осінній період уникати стресових ситуацій і не піддавати їм своїх дітей. Пам’ятайте, що нервові клітини не відновлюються, а наслідки хвороб дають про себе знати, тому — вдихніть на повні груди, розслабтеся і згадайте, що ваш організм і організм вашого малюка зараз сильно потребує комфорту, спокою і гармонії.

Система Orphus