Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

26 родин військових, правоохоронців та учасників АТО змагалися за звання “найспортивнішої сім’ї”

26 родин військових, правоохоронців та учасників АТО змагалися за звання “найспортивнішої сім’ї”

Традиційні спортивно-розважальні змагання “Мама, тато, я – спортивна сім’я” відбулися на майданчику спорткомплексу Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка. Захід приурочили Дню захисника України та Дня українського козацтва. Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

За призові місця і титул “найспортивнішої родини” змагалися сім’ї поліцейських, військовослужбовців, представників інших силових структур та учасників АТО. Свою вправність і згуртованість команди мали можливість перевірити у 5-и естафетах: “Козачок”, “Стрибунці”, “Пазл”, “Смуга перешкод” та “Комбат”.

Організатори заходу – КЗ “Полтавський міський заклад-центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому.

“Як зазначив працівник відділу ювенальної поліції області Тарас Михайленко, головна мета турніру полягає не тільки у визначенні найспритніших і найсильніших родин. Цілі заходу більш фундаментальні – об’єднати батьків і дітей довкола спільного інтересу, створити умови для налагодження між ними міцного емоційного зв’язку”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus