Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

200 призовників з Полтавщини поповнили лави ЗСУ

200 призовників з Полтавщини поповнили лави ЗСУ

Сьогодні, 9 жовтня, у Полтавському обласному військовому комісаріаті, відбулась урочиста відправка призовників на військову службу. Лави Збройних Сил України поповнили 200 призовників з Полтавщини. Всього з області восени до армії буде призвано – 606 осіб.

Хлопці будуть проходити службу в елітних військах Збройних Сил України, зокрема Повітряних, частин Головного управління зв’язку, військово-морських сил Збройних Сил України, частин Національної гвардії України, десантно-штурмових військах, а також на інших полігонах і навчальних центрах ЗСУ.

На початку урочистостей призовників зустрів військовий оркестр Полтавського гарнізону виконанням державного гімну України, напутні слова призовникам сказали представники Полтавської обласної ради, державної адміністрації, міської ради Полтави.

Про те, що хлопці вже стали військовослужбовцями і їм присвоєне перше військове звання “солдат”, зазначив у своєму виступі їх перший командир Військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату, учасник анти терористичної операції полковник Дмитро Губський та побажав – “чесно і сумлінно виконати свій військовий обов’язок перед Українським народом та державою і швидкого повернення додому, до своїх рідних та близьких”.

Також, Дмитро Губський наголосив на тому, що зараз для строковиків створені всі умови для успішного проходження служби.

“Як би мені довелося ще раз пройти строкову службу, я б задоволенням пішов саме зараз, ніж колись у радянські часи”, – сказав Військовий комісар Полтавського обласного військкомату.

Звернувся з вітальним словом до призовників і заступник військового комісара підполковник Едуард Бородай.

“Сьогодні на військову службу призиваються найкращі. Якщо ви стоїте в цьому строю, значить Ви фізично загартовані, у вас високі морально-ділові якості, і саме головне Ви бажаєте проходити військову службу і ми це у Вас цінуємо”.

Вже стало доброю традицією дарувати призовникам подарунки. Це запашні українські короваї та набори речей, що знадобляться молодим солдатам у перші дні служби.

“Солдати-строковики не будуть проходити службу у зоні АТО, а тому батькам за них можна не хвилюватися. Хочу побажати хлопцям опанувати новітню зброю, яку зараз їм надають у військах, щоб вони і надалі могли захищати нашу Батьківщину. Хочу побажати їм мирного неба і всього найкращого”, – сказав заступник голови обласної призовної комісії Геннадій Безуглий.

Перед призовниками з прийомами рукопашного бою, показовим захватом та звільненням бойової розвідувально-дозорної машини (наданої 18-ю окремою бригадою армійської авіації, що розташована у Полтаві) виступили вихованці військово-спортивного центру “Воїн”. Також на заході провели, показову виставку зразків озброєння та форми одягу.

Поділився своїми враженнями молодий солдат з села Степанівка Семенівського району 24-річний Анатолій.

“Настрій добрий. Служити йти не страшно. Близькі мене вже провели так, що все добре. Попереду півтора року військової служби”.

Напутні слова та ритуал освячення на заході провів військовий капелан Української Православної Церкви Київського Патріархату Ієромонах Іоан. Також він подарував кожному призовнику іконку з зображенням Горбанівської Божої матері.

По закінченню урочистих заходів, під звуки козацького маршу у виконані військового оркестру призовники пройшли на обласний збірний пункт, де їх чекала концертна програма підготовлена Полтавською обласною державною філармонією.Система Orphus