Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

13 жовтня на картодромі «Лтава» відбудеться 5 етап автоперегонів в дисципліні TIMEATTACK

13 жовтня на картодромі «Лтава» відбудеться 5 етап автоперегонів в дисципліні TIMEATTACK

Близько року тому організатори змагань LTAVAATTACKSERIES заявили про те, що проект завершено. І після нетривалої інтриги було зрозуміло що це не завершення змагань, а лише їх розвиток та розширення кордонів.

У 2019-му стартував проект під назвою UNITEDTIMEATTACKSERIES. Автомобільні змагання, під час яких головне проїхати коло за якнайменш короткий час. І у фіналі 13 жовтня на картодромі «Лтава» полтавці та гості міста матимуть змогу побачити підсумки того, що з цього вийшло. 

Організатором змагань Всеукраїнського масштабу вже не один рік поспіль є Андрій ПРИХОДЬКО. Він збирає пілотів, команду та глядачів майже з усіх міст України у Полтаві з метою розвитку автоспорту міста й організації змістовного дозвілля, яке б приносило користь та заряджало позитивними емоціями. Нагадаємо, що наразі пройдено 4 етапи автоперегонів, з них 2 у місті Полтава й стільки ж у Кам’янському. Кожного разу обирали  переможців у шести залікових класах, а 13 жовтня на LtavaRing визначать кращих з кращих за підсумками усього сезону.

До того ж фінал буде не простий, а подвійний, адже додатково проведуть Фінальний (7етап) Національної Серії України з тайматтак CarreraTIMEATTACK  в якій приймають участь лише власники автомобілів марки Porshe. Тож, напружений фінал стане ще драйвовішим, і традиційно буде супроводжуватися презентацією пілотів та спортивних авто на Театральній площі о 18:30 напередодні – 12-го жовтня.

Кожен матиме змогу ближче познайомитися з пілотами, з їхнього дозволу сфотографуватися чи посидіти в машині. Після цього дійства, зазвичай, кожного разу у соцмережах з’являються круті світлини чи селфі, тож організатори будуть вдячні за наявність хештегу #unitedtimeattack @timeattack.ua.

Захід традиційно проходить під егідою Автомобільної Федерації України і є БЕЗКОШТОВНИМ для всіх глядачів та вболівальників.

поширити новину: