Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

12 років за ґратами: на Полтавщині засудили шпигуна ФСБ

12 років за ґратами: на Полтавщині засудили шпигуна ФСБ

За публічного обвинувачення військової прокуратури Полтавського гарнізону кременчужанина засудили до 12 років позбавлення волі за державну зраду. Відповідний вирок ухвалила колегія суддів Крюківського районного суду Кременчука.

Про це повідомляє пресслужба Військової прокуратури центрального регіону України.

Встановлено, що в липні 2014 року під час відпочинку в тимчасово окупованому Криму мешканець Полтавщини встановив контакт та почав конфіденційне спілкування з працівниками Федеральної служби безпеки Російської Федерації. Завдання іноземної спецслужби виконував, маючи злочинний умисел, спрямований на нанесення шкоди суверенітетові, територіальній цілісності та обороноздатності України.

Так, протягом 2014-2019 років кременчужанин передавав ФСБ РФ інформацію щодо розвитку суспільно-політичної, соціально-економічної та військової ситуації в Полтавській області і в Україні в цілому. Зокрема “зливав” інформацію про осіб, що перебувають на військовому обліку у військових комісаріатах, що є службовою інформацією ЗСУ.

“Свою вину в допомозі спецслужбі держави-агресора в проведенні підривної діяльності проти України визнав повністю. 57-річного шпигуна засуджено до 12 років позбавлення волі за ч.1 ст.111 Кримінального кодексу України (Державна зрада)”, – йдеться у повідомленні.