Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

112 віршів про любов та війну: до Полтави завітає проєкт “Там, де вдома”

112 віршів про любов та війну: до Полтави завітає проєкт “Там, де вдома”

31 жовтня о 18.00 в ГО “Нова Полтава”(вул. Котляревського, 6) відбудеться презентація мультимедійного поетичного проекту “Там, де вдома”.

Соціально-поетичний проект “Там, де вдома” – це паперова та електронна збірка зі 112 віршів про любов та війну, Youtube канал із відеопоезіями у виконанні авторів та відомих особистостей (на канал ведуть QR-коди на сторінках збірки) та книга-білінгва (оригінальний вірш українською та його переклад англійською мовами).

“Говоримо про проект і про те, як люди, які отримали травматичний досвід на війні на Сході України, змогли сублімувати його в поетичну творчість, слухаємо поезії та відеопоезії зі збірки у виконанні авторів та дізнаємося історії їх створення”.

У проекті беруть участь вісім сучасних молодих поетів та поеток: четверо чоловіків-воїнів, які виконували (або виконують зараз) бойові завдання в зоні АТО/ОСС, та четверо жінок, які в 2014-2018 роках волонтерили і допомагали армії, чекали з війни чоловіків, підтримували та дбали про тих, хто присвятив себе служінню іншим. 

Передмову до збірки написав письменник Сергій Жадан. Мета проєкту — через самовираження в поезії воїнів, волонтерів, громадських активістів донести до суспільства важливість підтримки та реабілітації, зокрема творчої, людей, які пройшли війну. Проєкт реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

Система Orphus