Збірна України вирвала нічию у матчі проти збірної Нігерії

У поєдинку на «Дніпро-Арені» синьо-жовті в експериментальному складі розійшлися миром з однією з кращих збірних Африки.

Про це йдеться на сайті УАФ.

Африканці із перших хвилин виглядали впевнено. Потужні й технічні нігерійці раз по раз звільнялися від опіки опонентів і, навіть атакуючи невеликими групами гравців, створювали моменти. Результативним став уже перший із них: Івобі зліва увірвався до штрафного й прострілив на Арібо, який ударом у дотик відкрив рахунок.

Якщо в цьому епізоді Лунін не врятував, то в подальшому Андрій кілька разів підстраховував партнерів, виграючи двобої в суперника. Зокрема, голкіпер не дозволив переграти себе Чуквуезе після виходу сам на сам. Але коли арбітр призначив 11-метровий після фолу Караваєва на Калу, Лунін виявився безсилим проти удару Осімхена.

В атаці в підопічних Шевченка виходило небагато. Окрім незвичного складу, декому з гравців довелося діяти на не зовсім звичних позиціях. Зокрема, Циганков був зміщений на лівий фланг. Утім, саме Віктор мав, мабуть, найкращий момент у першому таймі, але незадовго до перерви Узохо потягнув м’яч після небезпечного удару українця у ближній кут.

У другому таймі, незважаючи на несприятливий рахунок, збірна України продовжувала дотримуватися вже звичних принципів, намагаючись демонструвати комбінаційну видовищну гру. Виходило це, щоправда, не завжди. Нігерійці ж після перерви атакували вже не настільки гостро, як у першій 45-хвилинці. Узохо здійснив ще один сейв, нейтралізувавши постріл Маліновського зі штрафного. Але потім синьо-жовті протягом хвилини перевернули хід матчу, провівши дві блискавичні атаки. Зінченко з передачі Караваєва та Яремчук після пасу Марлоса переграли Узохо з близької відстані. Роману, щоправда, це вдалося лише з другої спроби, але це не мало значення. 2:2 — емоційний поєдинок завершився бойовою нічиєю.

Головний тренер національної збірної України Андрій Шевченко, після нічийного матчу проти Нігерії  висловив думку, чому команді не вдалось продовжити переможну серію.

“Сьогодні ми багатьом хлопцям, які нечасто грали за збірну, дали можливість вийти на поле.  Звичайно, не було у нас стовідсоткової злагодженості в діях, особливо на початку матчу.  Але це нормально – ми усвідомлено йшли на цей ризик, коли замінили відразу кілька людей в складі в порівнянні з матчем проти Литви.  Але все одно, вважаю, з нашого боку сьогодні було багато помилок”, – заявив Шевченко.

Наступний матч національна збірна України проведе проти Литви, у рамках кваліфікації до Євро-2020, поєдинок відбудеться 11 жовтня у Харкові.