Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Засідання 27-ї сесії Полтавської обласної ради (трансляцію завершено)

Сьогодні, 17 вересня, о 10:00 відкрилося пленарне засідання двадцять сьомої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. Сесія відбувається у приміщенні обласної ради за адресою: м. Полтава, вул.Соборності, 45.

Сьогодні депутати планують розглянути 58 основних та 9 додаткових питань.

Наразі зареєструвалися 63 депутати. Серед питань, які планують розглянути депутати – укладення контрактів з керівниками, внесення змін до комплексних програм, внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Полтавщини, ряд звернень та запитів.

Засідання сесії розпочали з хвилини мовчання за загиблим учасником АТО, кременчужанином Олександром Скирдою.

Перед початком засідання, депутат Ірина Степаненко внесла пропозицію голосувати “за допомогою рук”, оскільки, за її словами, система “Рада” не пройшла сертифікацію. Цю пропозицію підтримав і депутат Петро Ворона. Він заявив, що електронною системою голосувати не можна, її треба сертифікувати. “Ви порушуєте закон”, – сказав Ворона звертаючись до голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького.

Олександр Біленький зазначив, що є дослідна експлуатація, за нею працювала і попередня система. Тому усі закиди про невідповідність він відкинув.