Ви тут:
Суспільство Україна 

Загрози виникненню надзвичайної ситуації на військовому полігоні, що на Харківщині, через самозаймання торфовищ немає, – Міноборони

Через суху та спекотну погоду, яка впродовж кількох останніх тижнів спостерігається на Харківщині, на окремих ділянках загальновійськового полігону біля селища Клугино-Башкирівка, що в Чугуївському районі, сталося самозаймання торфовищ. Це провокує розвиток низової пожежі, як-от: горіння трави, листя чи коренів дерев, інформує пресслужба Міноборони України.

Наразі ситуація контролюється силами чергових пожежних розрахунків зі складу механізованої бригади спільно з підрозділами ДСНС. Проводяться заходи локалізації та ліквідації торф’яної пожежі, у гасінні задіяно близько 50 осіб особового складу та сім одиниць техніки. Інженерно-саперні підрозділи обстежують місцевість на можливу наявність небезпечних предметів та облаштовують шляхи для підходу пожежних машин.

“Варто додати, що на території цього полігону немає складів або сховищ, які містять вибухонебезпечні предмети та речовини. У зв’язку з горінням торф’яників заняття з бойової підготовки та виконання практичних стрільб на полігоні наразі призупинені. Загрози життю військовослужбовців та цивільних громадян немає, ситуація цілком контрольована”, – йдеться у повідомленні.