Ви тут:
Відео Культура Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Заборонений”: до Полтави сьогодні приїжджає виконавець ролі Василя Стуса

5 вересня на екрани кінотеатрів у широкий прокат вийшов фільм “Заборонений” про життя та загадкову смерть відомого поета-шістдесятника, правозахисника, Героя України Василя Стуса та його боротьбу із радянською системою.

Сьогодні, 10 вересня, у полтавському кінотеатрі ”Wizoria” відбудеться презентація фільму. Про це йдеться в оголошенні у соцмережі. Для цього приїдуть сценаристи Сергій Дзюба та Артемій Кірсанов, режисер Роман Бровко, продюсер Артем Денисов та виконавець головної ролі Василя Стуса Дмитро Ярошенко.

Дмитро Ярошенко/fb – сторінка фільму “Заборонений”

Початок презентації о 19-й годині. Глядачі матимуть можливість поспілкуватись з авторами фільму та переглянути стрічку. Квитки на презентацію можна придбати за посиланням. Їх вартість 85 грн та 160 грн (VIP).

Сюжет: 1965 рік. Молодий поет Василь Стус не може миритися з безправним становищем українців у Радянському Союзі та кидає виклик тоталітарній системі. Він говорить про те, про що мовчать мільйони. Незважаючи на постійний тиск і погрози, Стус не припиняє боротьбу навіть у засланні. Реальна історія нескореного поета, історія кохання і зради, людської гідності та підлості.

Днями гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ презентував відео до пісні “Колискова”, що є саундтреком до фільму “Заборонений”.

 

поширити новину: