Є ще порох у порохівницях: Кріштіану Роналду встановив унікальне досягнення

Нападник збірної Португалії та італійського “Ювентуса” забив 4 м’ячі литовцям, що врятувало його збірну від проблем.

Як повідомляє сайт UEFA, у поєдинку з Литвою (1:5) Кріштіану Роналду оформив покер, забезпечивши своїй збірній перемогу у відбірковому матчі на Євро-2020. Лідер «Ювентуса» і збірної Португалії в дебюті зустрічі реалізував пенальті, а в другому таймі, за рахунку 1:1, забив три м’ячі за 14 хвилин.

Тепер на рахунку Роналду 93 голи за збірну Португалії, які він забив у ворота 40 різних збірних.

Кріштіану Роналду душ Сантуш Авейру (порт. Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro, нар. 5 лютого 1985, Фуншал, Мадейра, Португалія) — португальський футболіст, нападник італійського клубу «Ювентус» і збірної Португалії, у складі якої є капітаном, а також рекордсменом за кількістю ігор і забитих голів.

П’ятиразовий володар Золотого м’яча 2008, 2013, 2014, 2016 та 2017 років.

П’ять разів ставав другим футболістом світу 2009, 2011, 2012, 2015 та 2018 років. Третій футболіст світу 2007 року.